Новорічні вінки

Показано один результат

Різдвяний вінок – є найбільш впізнаваним атрибутом Різдва і всіх новорічних свят. Адвент – саме так називають переддень одного з головних християнських свят. У перекладі на українську це слово означає “Очікування”, і вінок з цим очікуванням міцно пов’язаний. Найчастіше різдвяні вінки виготовляють з гілок хвойних дерев в центрі якого встановлюються чотири свічки, які в свою чергу запалюються по черзі.

Перша – запалюється вперше з чотирьох передріздвяних неділь, Друга за друге і так по черзі, поки не дійде до останньої, четвертої свічки. Гарячі всі чотири свічки означає що Різдво ось-ось настане.

Сучасний вінок може бути встановлений як горизонтально, так і вертикально, а свічки запалювати і зовсім не обов’язково. Існує досить багато варіацій різдвяних вінків, також маса варіантів їх використання в інтер’єрі та екстер’єрі будинку.

Історичний факт

Окреме спасибі за новорічний атрибут варто сказати Йоганну Хінріху Віхерну. До кінця першої половини 19 століття Йоганн Хинріх взяв під свою опіку кількох дітей з незаможної сім’ї на виховання щоб дати їм все те, що не могла дозволити їм їхні батьки. Щороку малюки день у день питали через скільки Різдво, після чого Йоганну набридло відповідати на одне і те ж питання кожен день , після чого він вирішив придумати альтернативний варіант для того щоб діти змогли самі рахувати дні до свята.

Він взяв старе не потрібне колесо  і встановив на нього двадцять чотири червоні маленькі свічки. і чотири великих білих. Кожен день дітлахи запалювали по одній червоній свічки , а на сьомий день велику червону, і так щотижня.

Сталася ця подія в 1839 році. Ось так, з прояви батьківської винахідливості і кмітливості почалася історія одного з головних атрибутів улюбленого сімейного свята всіх християн.

Що прикрасити різдвяним вінком?

  • Вхідні двері

Найбільш популярним варіантом куди встановити новорічній вінок є вхідні двері. У більшості країн вінки вішають із зовнішнього боку двері це означає що жителі цього будинку вже готові до приходу Різдва. Повісити різдвяний вінок можна і на двері квартири, але ви повинні бути абсолютно впевнені що ваша прикраса ніхто не зірве. Порадуйте повз проходять людей , подаруйте їм різдвяну атмосферу,

  • Фронтон будинку

Якщо ви є щасливим володарем приватного будинку або котеджу. Деякі думають що вішати різдвяний декор на двері це вже заїжджено. Якщо ж ви ставитеся до цього числа пропонуємо вам варіант декору, так званий “маяк”, для цього лише достатньо купити різдвяний вінок в нашому інтернет магазині і підчепити його на фронтон вашого будинку, бажано під саму стріху. Таким чином ваш “маяк” буде видно з сусідніх вулиць.

  • Двері сараю або паркан

Найчастіше дверях сараїв і лицьова частина паркану досить сірки і нудні, але при наявності бажання цю сірість можна розбавити яскравими квітами. Якщо ж двері сараю вас пригнічує прикрасьте її яскравим різдвяним вінком. Бажано додати до вінка горіхи або шматочки хліба, тим самим вінок подарувати не тільки різдвяний настрій але і буде служити годівницею для птахів. Адже Різдво час для добрих справ.

Де купити новорічний вінок?

Перейшовши в каталог різдвяних вінків в нашому інтернет магазині. Ви можете підібрати будь-який вінок на свій смак і колір. Купивши у нас ви надовго залишитеся задоволені своєю покупкою.