Штучні сосни

Відображається 1-20 з 53 результатів

Купити штучну сосну можна в нашому інтернет магазині, але на що вимагає звернути увагу, які бувають сосни, ми постараємося вам розповісти в даній статті.

Більшість дорослих і абсолютно всі дітлахи не можуть уявити собі Новий рік без новорічної сосни, адже це дерево є основним символом свята. Багато покупців з кожним роком все частіше цікавляться штучною сосною, чим же вона хороша, і чи насправді вона настільки хороша як твердять інші?

Штучна сосна або жива

Безумовно від справжнього дерева виходить приємний і ніжний запах справжнього зимового соснового лісу. Але купуючи живу сосну ви тим самим губите ліс нашої держави. Дерево, яке росло в лісі роками прикрасить ваш будинок лише на пару тижнів, а після чого вона починає жовтіти а голки обсипатися, які ще не так просто зібрати. Штучна сосна не псується в такий короткий час, голки не обсипаються, що особливо важливо для сімей з маленькими діточками. І найголовніше ви не псуєте нашу природу.

Які сосни бувають?

Перед покупкою штучного дерева варто гарненько подумати, адже покупка сосни, це покупка на багато років. У сучасному світі виробники продають дуже багато різновидів штучного дерева. Всі вони відрізняються за кольором, є засніжені варіанти, з імітацією інею, і так само з шишками на гілках. Всі вони дуже сильно схожі на живі і часом дуже важко відрізнити штучну сосну від живої. Але не варто забувати, при покупці не соромтеся нюхати дерево. При різкому запаху пластмаси від сосни, можна сміливо проходити повз, це знак неякісного продукту. У якісної сосни при згині гілок голки не обсипаються а самі гілки з часом повертаються у вихідне положення. Щоб надати більш вашому будинку атмосферу Нового Року, придбайте ароматизатор на основі хвойних дерев. Варто один раз пшикнути у вашому будинку витає запах справжнього дерева.

Чи безпечна сосна для людей

Багато людей побоюються брати штучне дерево через небезпеку отруєння пластмасою з яких вони виготовлені.  Всі сосни в нашому інтернет магазині мають сертифікат якості. Сировина з якої зроблені вітчизняні штучні сосни, закуповуються в містах Європи, а саме в Польщі а також в Італії.  Всі заготівельні матеріали проходять сертифікацію і повністю відповідають всім державним стандартам. Тому штучне новорічне дерево абсолютно безпечно для навколишнього середовища і людини в тому числі.

Якщо зібрана і вбрана красуня вже стоїть за два тижні до свята, то краще буде визначити її в добре провітрюване місце (наприклад, біля вікна), щоб виділяються штучною хвоєю речовини не накопичувалися і не завдавали шкоди присутнім у кімнаті.

Плюси і мінуси штучної сосни

Плюси

  • Схожість з живою сосною
  • Відсутність обсипаних голок
  • Легка установка ( більше не знадобиться ставити відра з піском, тягнути через вузькі проходи величезну сосну)
  • Довгий термін служби ( до 10 років )

Мінуси

  • Відсутність запаху справжньої сосни
  • При втраті голок, повернути вже не вдасться

Де купити штучну сосну

Все частіше штучну сосну замовляють через інтернет, це викликано тим, що це досить зручно і в теж час оперативно. В епоху інтернету і гаджетів досить перегорнути каталог, подивитися огляди і вибрати красуню для святкового настрою.

Ми пропонуємо Вам найнижчі ціни на штучні сосни, та величезний вибір продукції. У нас в наявності найкрасивіші, пухнасті сосни, купивши у нас ви залишитеся задоволені своєю покупкою.