Біла штучна ялинка

Показано 7 результатів

Купити штучну білу ялинку до новорічних свят вже давно можно майже в кожному магазині. Напередодні новорічних свят велика частина населення нашої неосяжної батьківщини замислюються про покупку ялинки, але завжди вони ставали перед вибором-купити натуральну ялину або ж її штучну копію. . Єдиний плюс “живий” їли це її неповторний запах соснового лісу, АЛЕ на жаль на цьому плюси у натуральній їли закінчуються. Адже з часом вона починає жовтіти, а голки зовсім обсипатися.Чого не скажеш про штучну ялинку, перераховані вище мінуси “живої” ялини, штучна такими не володіє. Мало того, можна підібрати абсолютно будь-який варіант, пухнасту, з кольоровими голками, з імітацією засніженості.  А повністю біла ялина здатна надати свіжості сірому приміщенні, іграшки і всі різні прикраси виглядають на ній просто незабутньо.

Як прикрасити білу ялинку?

Особливість білої ялини полягає в тому, що вона красива сама по собі.

Завдяки своєму особливому білому кольору, і прикраси повинні бути особливі.  Не варто прикрашати ялину величезною кількістю різнокольоровими іграшками, адже вони приховують унікальний білий дизайн дерева. Використовувати варто всього 2 максимум 3 кольори, відмінно якщо ці кольори будуть перегукуватися з відтінками інтер’єру. Але найкраще рішення як прикрасити білу ялинку-використовувати прикраси золотистого і сріблястого кольорів. Завдяки цьому ялина повністю розкриває свій унікальний стиль.

Дизайн

Щоб ялина представила перед вами у всій красі є кілька простих порад, притримуючись яких ваша ялина стане унікальною.

Доповніть ялина білими прикрасами (кулями, дощиком, повністю білою гірляндою)

На дереві будуть відмінно поєднуватися такі кольори як-зелений, бордовий, фіолетовий.

За особливим стильно ялина виглядає на якому або однотонному тлі, нейтральних кольорів.

Намагайтеся по мінімуму задіяти різних яскравих іграшок.

Як правильно вибрати штучну ялину ?

Перш ніж купувати сосну ви повинні визначити для себе якісь параметри підбору дерева а саме :

  • Висота
  • Максимальна схожість з натуральним деревом
  • Стиль ( щоб дерево підходило до вашого інтер’єру)

Всі вище зазначені параметри не мало важливі перед покупкою білосніжною їли, ми допоможемо Вам створити новорічний настрій так як ви хочете, варто лише звернутися до нас.

Чи безпечна штучна ялинка для людини ?

Безумовно при створенні штучної ялини задіяні хімічні складові. Але в процесі заливки форм, присутність небезпечних хімікатів зводиться до нуля. Вітчизняний виробник виробляє закупівлю тих самих матеріалів в Польщі і в тому числі в Італії, всі матеріали проходять сертифікацію і в повній мірі відповідають всім стандартам. Так що можна сміливо заявити, що штучна біла ялинка повністю безпечна для навколишнього середовища і людини в цілому.

Купити білу ялинку

Все частіше штучну білу ялинку замовляють через Інтернет, це викликано тим що це зручно і оперативно. В наш час досить перегорнути каталог, подивитися огляди і вибрати красуню для святкового настрою.

Ми пропонуємо Вам найнижчі ціни на білі ялинки. У нас в наявності найкрасивіші, пухнасті білі ялини, купивши у нас ви залишитеся задоволені своєю покупкою.