Ялинки засніжені

Показано 7 результатів

Штучні ялинки від виробника – це не тільки відмінна якість, це ще і величезний вибір серед ряду моделей, які відрізняються  кольором, і розміром. Величезна кількість людей замислюється про те, щоб до Нового року обзавестися штучним декоративним деревом.  Зараз можна придбати їх в будь-якому магазині, на ринку або в супермаркеті, а можна – замовити штучні ялинки від виробника. Гарна ідея, чи не так?  Зараз ми розглянемо, чому це дуже вигідно.

Переваги

Насамперед, увагу привертає дуже приваблива ціна.  Підприємство саме регулює вибір тільки якісної сировини і обсяги виробництва продукції.  Ця позиція дозволяє їм самостійно встановлювати цінову політику і регулювати її. Тим більше, що купуючи продукцію безпосередньо з заводу, Ви не переплачуєте.  Адже всі ми знаємо, що посередники ставлять свої ціни, штучно їх накручуючи.

Ще однією перевагою є те, що вся продукція сертифікована, вона відповідає всім сучасним стандартам.  Наш виробник ручається за добротність своїх виробів, він вибирає тільки високоякісну гіпоалергенну сировину з Італії, яка не горить і ніяк не впливає на здоров’я людини.  Всі роботи проводяться тільки за допомогою першокласного обладнання, тому наші ялинки прослужать Вам не один рік, на відміну від китайських аналогів. Зовнішні характеристики моделей теж нічим не поступаються «закордонним» варіантам.

Сучасні штучні ялинки

Штучні ялинки сучасного типу і конструкції з’явилися відносно недавно (в середині минулого століття).  Технології їх виробництва не стоять на місці, так як вони користуються величезним попитом, тому сучасні моделі практично не відрізняються від живих лісових красунь.  Добре зроблена ялинка буде відмінною альтернативою живому дереву. Вона виглядає дуже реалістично і натурально, володіє пишними формами і струнким силуетом. Наряджати її – одне задоволення.

Поради перед покупкою

Вибрати штучні ялинки ще складніше, ніж справжню, так як вона вам повинна прослужити не один Новий рік.  Спочатку треба визначитися з ціною. Вартість штучних ялинок залежить від багатьох параметрів. Головне – країна виробник.  Сама дорога штучна ялинка – з Німеччини, Італії та Голландії. В основному беруть штучні ялинки середнього класу – з Тайваню і Таїланду.  Найдешевші – китайські вироби. Другий фактор, що визначає ціну, – висота дерева і екологічність матеріалів. На ціну впливає і спосіб збирання: дорогі ялинки розкладаються, як парасолька, дешеві збирають по гілках.  Кожна додаткова особливість, а саме: пухнастість, оригінальне забарвлення, наявність шишок і снігу на гілках – також впливає на ціну.

Перед покупкою штучної ялини потрібно дотримуватися деяких критеріям :

  • Розмір кімнати

Маючи величезний просторий будинок можна дозволити собі величезну і в той же час красиву 2 метрову ялинку.  Але не варто переживати, маючи навіть невелику квартиру, пересунувши меблі і звільнивши кут під новорічну красуню, штучна ялинка спокійно стане в вашому будинку, і даруватиме вам лише новорічний настрій.

  • Вік дітей

Коли в будинку є маленькі цікаві діти, штучна ялинка може стати серйозною загрозою .. У тому випадку якщо малюк переверне 2 метрову величезну ялинку, то постраждає не тільки ялинка але і малюк.  Але на додачу до цього може статися коротке замикання гірлянди, що чревате наслідками. Тому якщо в будинку є малюки, краще вибрати маленьку ялинку, з міркувань техніки безпеки.

Де купити штучну ялинку

Перейшовши в каталог нашого інтернет магазину ви досить здивуєтеся скільки різних новорічних штучних ялинок буває.  Але завдяки нашим коротким інструкціям ви з легкістю визначитеся з деревом яке вам потрібно. І тим самим залишитеся задоволені покупкою.