Наши преимущества:
Якість товару
Гарантія 12 місяців
Швидка доставка

Штучні ялинки та сосни в Україні

Штучні ялинки і сосни в Україні

Штучна ялинка – це не просто новорічний атрибут. Без неї ніяка оселя не має святкового вигляду. Саме вона є символом Різдва та Нового року. Коли на ній вмикаються яскраві, різнокольорові гірлянди, з’являється відчуття наближення якогось дива. А ще – це традиційна схованка подарунків, адже саме їх пошуки – це перше, з чого починається Новий рік після гучних привітань та келиху шампанського.

Доречі, традиція прикрашати храми та домівки хвойними рослинами існувала ще за часів  Древнього Риму. А наприкінці ХХ століття колючі красуні поступово витіснили український різдвяний Дідух. Їх прикрашали цукерками, горіхами, печивом і навіть соломою та пір’ям.Звичайно зараз нікому не прийде на думку почепити на ялиночку пір’я. Їм на зміну прийшли гірлянди та різноманітні новорічні кульки. І все це можна придбати в нашому інтернет-магазині разом із штучними ялинками.

Переваги штучних ялинок

Для багатьох Новий рік асоціюється із запахом мандарин та свіжої хвої. Але, кожен рік все більше сімей віддають перевагу штучним ялинкам. Є декілька причин вважати її відмінною альтернативою живому дереву:

  • Наступного року не прийдеться знов шукати новорічну красуню потрібної висоти та пишності.
  • На довгі роки ви забезпечені деревцем, яке має рівномірний вигляд з усіх сторін. Нажаль, в живій природі таких не існує. Іноді, буває взагалі складно зрозуміти, якою стороною її краще повернути.
  • Для того, щоб її встановити, потрібно лише зібрати та розрівняти «лапи», і вона знов прийме розкішний вигляд та стане пишною.
  • Якого б розміру не була штучна ялинка, її можна розібрати та компактно скласти до наступного року.
  • У найближчі 8-10 років вас не будуть турбувати ціни на ялиночки, адже саме стільки здатні прослужити штучні ялинки, а то і довше. А це значна економія сімейного бюджету.
  • Штучна ялинка не осипається, тому ваша підлога не буде осипана колючою хвоєю, яку потім дуже складно прибрати з килимів. Також не потрібно буде чистити підлогу від крапельок смоли, які обов’язково з’являться від теплого повітря в приміщенні.
  • Наприкінці свят її не треба тягнути через весь будинок, посипаючи все навколо голками.

А головне – це збереження природи. Всі хвойні дерева є легенями нашої планети та здатні очищувати повітря краще, ніж листвяні. Тому їх вирубка  шкодить оточуючому середовищу. Дуже шкода, по закінченні свят, бачити купу ялинок на смітниках.

Єдиний недолік штучних виробів – це відсутність знайомого з дитинства аромату свіжої хвої. Але він легко усувається завдяки ароматичній олії.

Що ми пропонуємо

В нашому каталозі є безліч різних моделей з яких кожен може купити штучну ялинку на свій смак. До того ж всі вони мають різні розміри, колір, пишність та стиль, завдяки чому можливо підібрати новорічне деревце, яке підійде саме під ваш інтер’єр.

Для тих, хто надає перевагу саме ялинкам ми пропонуємо наступні варіанти:

Якщо вам до вподоби сосна, ви також знайдете модель на свій смак:

Також у нас є різдвяні вінки. Завдяки ним створюється атмосфера свята ззовні будинку та у дворі. Зазвичай ними прикрашають фронтони будівлі, паркани та двері.

Якщо не бажаєте прикрашати своє різдвяне дерево пір’ям та соломою, у нас ви знайдете новорічні шари. Їх асортимент дозволяє зробити декорування одного кольору, яке вважається надзвичай стильним. Або в веселому, різнокольоровому стилі. Саме такий найбільш подобається дітлахам, бо є що розглядати.

Крім того, пропонуємо багатий вибір яскравих, світлодіодних, новорічних гірлянд, які є довговічними та економними. Завдяки цим маленьким, різнокольоровим вогникам атмосфера будинку стає по справжньому чарівною.