Каркасні вуличні ялинки

Код товару: U01

0

27 000 грн

Нет в наличии

Вулична Конусна Ялинка 5 м призначена для вулиці для широких площ - металевий конус встановлюється н..

Код товару: ulk60

0

53 700 грн

Нет в наличии

Вулична Конусна Ялинка 6 м призначена для вулиці для широких площ - металевий конус встановлюється н..

Каркасні вуличні ялинки

Новорічні свята ніколи не обходяться без встановлення зеленої красуні-ялинки, адже вона прикрашає не тільки наші будинки і квартири, а й вулиці, площі і сквери, створюючи відмінний настрій. Різноманітність штучних моделей дозволяє зберігати хвойні ліси від вирубування, тому для новорічного вуличного дизайну абсолютно не потрібно шукати найвищу ялину або сосну в наших лісах, досить купити каркасну або стовбурову штучну ялинку.Вулична каркасна ялинка є штучним деревом з конусною формую, яке складається з металевого (сталевого) каркаса і «хвойного» покриття з полівінілхлориду. До речі, ви зможете купити не тільки традиційну зелену ялина або сосну, але і дерева більш сміливих забарвлень - наприклад, біле або помаранчеве, така прикраса площі справить незабутнє враження.Штучна ялинка виглядає як дерево, дбайливо оброблене дизайнером-садівником до ідеальної конусної форми.

Переваги конструкції

Каркасні ялинки мають наступні конструктивні переваги:

  • Стійкість до поривів вітру, снігопадів і інших кліматичних змін;
  • Можливе виготовлення каркаса будь-якої висоти;
  • Міцність і стабільність конструкції забезпечує повну безпеку.

З недоліків можна відзначити хіба що ускладнену установку і велику площу, необхідну для цього виду ялинкової конструкції. Але зовнішній вигляд каркасної ялинки відрізняється вишуканістю, урочистістю і ефектністю, а декорування блискучими гірляндами і чудовими, барвистими іграшками перетворює новорічну ялинку в чарівне і захоплююче видовище.Нижня частина каркаса може бути прихована під антивандальним парканом, який також виконує роль декорує елемента.

«Хвоя» каркасної ялинки

Для виготовлення хвойних гілочок каркасної ялинки використовується термостійкий пластик - полівінілхлорид (ПВХ), який володіє чудовими властивостями:

  • Безпека - ПВХ не горить, він може лише розплавитися;
  • Міцність - якісно зроблені «гілочки хвої» не втрачають «голок» і залишаться того ж самого кольору;
  • Довгочасність - термопластик зберігає свої властивості в широкому температурному режимі - від -50 до + 600С, тому придбання штучної ялинки або сосни забезпечить місто святковим атрибутом на довгі роки;
  • Екологічність - простота переробки полівінілхлориду. ПВХ продукція швидко перероблюється для подальшого виготовлення інших виробів - наприклад, кулькових ручок, кухонних аксесуарів тощо.

Технологія виготовлення «хвої» для штучного новорічного дерева відрізняється по видам - для ялини і для сосни. У першому випадку «хвоя» робиться зі скручених пухнастих смужок, у другому - такі смужки намотуються на ліску, імітуючи голки сосни.Використання штучних дерев для святкування Нового року охороняє хвойні ліси від вирубування, зберігає нормальне екологічне становище в регіоні і економить ваші кошти - адже покупка штучного дерева раз в 5-15 років обійдеться дешевше, ніж придбання живих ялинок щороку.

Наши преимущества:
Якість товару
Гарантія 12 місяців
Швидка доставка