Умови повернення товару

Умови повернення і обміну товару

Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.


Терміни повернення

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).


Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Наш інтернет-магазин надає можливість повернення або обміну товару в разі, якщо він вас не влаштував з тих чи інших причин. Для того щоб здійснити повернення або обмін товару вам потрібно зв 'язатися з менеджером нашого інтернет-магазину протягом 14 днів з моменту отримання замовлення та повідомити про необхідність повернення або обміну товару. Відшкодування його вартості здійснюється на банківську карту клієнта після перевірки товару нашими співробітниками.

Якщо товар був пошкоджений транспортною компанією або містив у собі брак, повернення або обмін товару здійснюється за рахунок нашого інтернет-магазину.


Якщо ви відмовляєтеся від товару з причини (не сподобався колір, не влаштувала форма, запах, не ті тактильні відчуття) транспортні витрати ви берете на себе. Перед покупкою товару oznakamlivaytes з самим товаром, його комплектацією, доступними квітами, модифікаціями. Уважно перевіряйте товар при отриманні на пошті.


Зайти і обміняти товар можна за адресою м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 32.

Наші консультанти з радістю нададуть відповіді на всі ваші запитання. Будемо Раді якщо ваш вибір зупиниться на нашому інтернет-магазині. Приємних покупок.