Вуличні ялинки

Виберіть підкатегорію

Код товару: ЯШК-З-5,00

1

21 000 грн

Є в наявності

Ялинка Зелена Казка має висоту 5,0 м вона максимально схожа з живими ялинками.Виготовлено в Україні..

Код товару: U01

0

27 000 грн

Нет в наличии

Вулична Конусна Ялинка 5 м призначена для вулиці для широких площ - металевий конус встановлюється н..

Код товару: ulk60

0

53 700 грн

Нет в наличии

Вулична Конусна Ялинка 6 м призначена для вулиці для широких площ - металевий конус встановлюється н..

Код товару: ЯШК-З-4,00

1

10 400 грн

Нет в наличии

Ялинка Зелена Казка має висоту 4,0 м вона максимально схожа з живими ялинками.Виготовлено в Україні..

Код товару: ЯШК-З-6,00

0

29 700 грн

Нет в наличии

Ялинка Зелена Казка має висоту 6 м вона максимально схожа з живими ялинками.Виготовлено в Україні з..

Вуличні ялинки

Напередодні Нового року площі і сквери наших міст прикрашаються найнеобхіднішим святковим атрибутом - це, звичайно ж, вуличні ялинки, які декоровані яскравими іграшками, блискучими гірляндами і ліхтариками. Якщо саме від вас залежить новорічний настрій жителів міста або цілого регіону, то вам обов'язково потрібно встановити чудове дерево. Подаруйте людям та собі справжню, чарівну казку.Для цього не доведеться розшукувати в лісі найвище дерево і тягти його на площу міста - наша компанія виробляє збірні штучні ялинки висотою більше 10 метрів, які виглядають набагато пишніше і красивіше живих лісових красунь.

Як робляться штучні ялинки

Основним матеріалом для виробництва новорічних дерев служить полівінілхлорид (ПВХ) - термопластик, який зберігає всі свої властивості протягом десятиліть. Саме з нього виготовляють такі компоненти:

  • Хвоя-плівка являє собою сформовані вироби, з вигляду нічим не відрізняються від хвої живої ялинки;
  • Хвоя-ліска йде на виготовлення гілок сосни, однакова довжина голочок дозволяє сформувати в результаті ідеальне дерево;
  • Цілісна конструкція з пластику зазвичай виготовляється для приміщень.

Для основи застосовують сталеві стовбури і каркаси, які забезпечують міцність і стійкість вуличної ялинки. Збірка штучного дерева проводиться на місці розміщення, часто ялинку не тільки прикрашають ефектним освітленням, кулями і гірляндами, але оточують декоративним загородженням. Ефектне і барвисте дерево з вигляду нічим не відрізняється від справжньої лісової ялини, зате для його транспортування, установки та декорування знадобитися набагато менше зусиль і фінансових коштів.ПВХ-вироби мають безпечні від пожару властивості - полівінілхлорид витримує температуру в діапазоні від -50 до + 600С, він не горить, а тільки плавиться. Після закінчення терміну експлуатації пластик легко переробляється в інші вироби, не забруднюючи атмосферу. Натуральні ялинки після новорічних урочистостей просто викидаються в сміттєві контейнери і спалюються, а на наступне свято тисячі живих дерев вирубуються знову, замість того, щоб продовжувати очищення повітря нашої планети.

Як вибрати ялинку для вулиці

Купити найбільш гарну вуличну ялинку досить просто - потрібно знати асортимент популярних моделей, врахувати кліматичні умови і розмір території:

  • Каркасні великі ялинки для вулиці призначені для широких площ - металевий конус встановлюється на міцну основу, а в спеціальні отвори конуса вставляються хвойні гілки з ПВХ;
  • Стовбурова велика штучна ялинка є конструкцією, що складається з потужного, міцного сталевого стовбура з окремих труб різного розміру. У трубах приварені дрібні трубочки, куди і вставляються гілки зі штучної хвої.

Каркасні ялинки більш стійкі до поривів вітру, зате стовбурні займають менше площі, тому ви зможете вибрати оптимальний варіант для конкретних умов і влаштувати казковий Новий рік для своєї родини, сусідів або жителів цілого міста.

Наши преимущества:
Якість товару
Гарантія 12 місяців
Швидка доставка