Стовбурові вуличні ялинки

Код товару: ЯШК-З-5,00

1

21 000 грн

Є в наявності

Ялинка Зелена Казка має висоту 5,0 м вона максимально схожа з живими ялинками.Виготовлено в Україні..

Код товару: ЯШК-З-4,00

1

10 400 грн

Нет в наличии

Ялинка Зелена Казка має висоту 4,0 м вона максимально схожа з живими ялинками.Виготовлено в Україні..

Код товару: ЯШК-З-6,00

0

29 700 грн

Нет в наличии

Ялинка Зелена Казка має висоту 6 м вона максимально схожа з живими ялинками.Виготовлено в Україні з..

Стовбурові вуличні ялинки

Святкування Нового року у всіх асоціюється, перш за все, із зеленою і пухнастою ялинкою, яку радісно прикрашають блискучими кулями, яскравими іграшками та сяючими гірляндами. Багато людей вже давно зрозуміли, що набагато вигідніше купити штучну ялинку і використовувати її 5-15 років, ніж кожен грудень знову і знову платити значні суми за живі дерева, заохочуючи вирубки хвойних лісів.Переваги штучних ялинок однозначні - вони красиві, довговічні, безпечні і вигідні, тому такі конструкції встановлюють і вдома, і на вуличних новорічних заходах.Вуличні ялинки відрізняються від кімнатних своїми розмірами і міцністю, адже на них будуть впливати кліматичні чинники - вітер, снігопади, дощі та ін. По конструкції вуличні ялинки діляться на каркасні і стовбурні.

Стовбурова ялинка: особливості та переваги

Стовбурова ялинка складається з металевого міцного стовбура, до якого приварені особливі тримачі для гілок і хрестовини. Ялинка може складатися з різної кількості ярусів, тому її висота коливається від 4 до 40 метрів. Кожному ярусу відповідає набір гілочок певної довжини, тому при правильній збірці ми бачимо на площі пишне, рівне дерево, яке складно відрізнити від справжньої лісової красуні.Хрестовина забезпечує стійкість конструкції, її зазвичай додатково обставляють блоками, мішками з піском або іншими вагами. Навколо нижньої частини вуличної ялинки зазвичай ставлять декоративне загородження, яке також грає роль захисту проти вандалізму.Переваги стовбурних штучних дерев:

  • Зовнішній вигляд в точності імітує вигляд натуральної ялинки;
  • Продумана конструкція гарантує легкий і швидкий монтаж, а також демонтаж;
  • У зібраному і в розібраному вигляді стовбурова ялинка займає менше місця, ніж каркасна система.

«Хвоя» штучної стовбурової ялинки

Після встановлення каркасу - металевого стовбура на хрестовині - в утримувачі кожного ярусу розміщується набір гілок певної довжини. Кожен такий набір маркується для полегшення процесу складання. Хвоя на гілочках виконана з полівінілхлориду (ПВХ), з цього матеріалу виготовляють хвойне покриття різного дизайну:

  • У вигляді ялинкової хвої – розпущені смужки пластику обмотують навколо тонких пластикових трубочок, в результаті ми бачимо гілочки ялинки;
  • У вигляді соснових голок - «хвоя» штучної сосни виготовлена з ПВХ-волосіні, дерево набуває більш природнього вигляду.

Колір штучної «хвої» може бути як класичним (всі відтінки зеленого), так і незвичайним - дизайнерські ялинки випускаються в білій, золотистій, помаранчевій, блакитній колірній гамі. Часто кінчики зелених гілок фарбують в білий колір, імітуючи іній або сніжок, це додає чарівності новорічного дерева.Вуличні стовбурні ялинки встановлюють у місцях з обмеженим простором і відсутністю можливих сильних поривів вітру. Натуральний вигляд дерева, яке декорується святковим оздобленням, являє собою дуже барвисте, ефектне видовище.

Наши преимущества:
Якість товару
Гарантія 12 місяців
Швидка доставка