Як вибрати штучну ялинку, 9 основних правил

Штучна ялинка - це конструкція, що імітує натуральне дерево. Але на відміну від живого дерева вона не потребує води, не залишає сміття, не викликає алергічну реакцію і може використовуватися протягом багатьох років. Щоб штучна ялинка дійсно прикрашала будинок і створювала святковий настрій, дуже важливо правильно вибрати виріб. Широкий асортимент моделей ставить в скрутне становище багатьох покупців. Нижче спробуємо розібратися, на що слід звернути увагу при виборі штучної ялинки.

Вид

Існує два основних види таких штучних дерев:
  • Штучна сосна - гілки дерева спрямовані вгору і не закривають ствол. Відмінними рисами є подовжені голки і овальна крона.
  • Штучна ялинка - має конусоподібну крону, гілки спрямовані вниз, тому приховують ствол. Колір такого виробу трохи темніший, ніж у сосни.

Штучні ялинки та сосни

Висота дерева

При виборі штучної ялинки одним з найважливіших факторів є висота дерева. Вироби нижче 90 сантиметрів підійдуть в основному тим людям, які просто хочуть мати в своєму будинку невелике святкове дерево. Або тим, у кого в квартирі не так багато вільного місця. А для створення по-справжньому святкового настрою більше підійдуть ялинки висотою 120-180 сантиметрів. Їх в основному ставлять у великих сім'ях і сім'ях з дітьми. Правда, і місця під таке дерево потрібно чимало.

Штучні ялинки різної висоти

Матеріал

Якість, безпека та довговічність штучних ялин багато в чому залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. В основному використовуються наступні матеріали:
  • Монофіламентна нитка. Досить жорсткий і якісний матеріал, який надає дереву пухнастість. В основному даний матеріал використовується для виготовлення штучних сосен.
  • ПВХ плівка. Це м'який і не такий якісний матеріал. З нього в основному робляться штучні ялинки. Вироби з такого матеріалу трохи дешевше, ніж з монофіламентной нитки.
  • Поліпропілен. Вважається найкращим матеріалом для створення штучних ялинок. Поліпропілен максимально точно імітує живе дерево, а при правильному використанні прослужить такий виріб десятки років.

Штучні ялинки різного виду

Тип збірки

Існує три типи збірки штучних ялин: Кріплення гілок за допомогою гачків. Кожна гілка окремо кріпиться до стовбура штучного дерева, через що доведеться витратити трохи більше часу на прикрасу «новорічної красуні». Такі вироби зручно зберігати, адже вони займають мало місця. Але завжди існує ризик, що якась частина дерева банально загубиться. З шарнірним механізмом. Такі їли розкладаються і складаються за типом парасольки. Вироби дуже зручні у використанні, але є ризик, що через час механізм зламається, тому користуватися такою ялиною слід акуратно. Моделі з таким механізмом є найдорожчими, і це необхідно враховувати. Лита. Нерозбірні їли вважаються найнадійнішими і довговічними. Їх основний мінус - це незручність зберігання і транспортування.

Лита ялинка блакитнаШтучна ялинка з плівки ПВХ

Сертифікат якості

Купуючи штучну ялинку, важливо дізнатися у продавця про наявність сертифікату якості. Наявність такого сертифікату говорить про високу якість виробу.

Безпека

Всі якісні штучні ялини, що мають сертифікат якості, обробляються спеціальною речовиною, яка перешкоджає загорянню виробу. Таким чином, ялину можна наряджати без будь-яких побоювань на рахунок того, що вона може спалахнути. Так само штучне дерево повинно бути без запахів.

Колір

За кольором штучні ялинки робляться максимально схожі на натуральні. Покупцям пропонуються на вибір такі відтінки:

Декор

Багато сучасних штучних ялинок продаються з уже вбраними іграшками (кулями), шишками, світлодіодною підсвіткою. Такі моделі підійдуть людям, які не хочуть щороку витрачати багато часу на те, щоб наряджати дерево. Так само є ялинки у яких засніжені голки на кінчиках. Однак є сім'ї, для яких це цілий ритуал, і вони хочуть власними руками прикрашати «новорічну красуню». В такому випадку краще вибирати моделі з мінімальною кількістю декору або зовсім без нього.

Штучні ялинки з шишками та шарами

Ціна

Ціна на штучну ялинку залежить від її розмірів, матеріалу, типу збірки, країни виробника і безлічі інших чинників. Також на вартість дерева впливає наявність декору і додаткових аксесуарів.

Висновок

При виборі оптимальної для себе штучної ялинки на всі перераховані вище моменти варто звернути увагу. Так само важливу роль відіграє наявний бюджет. Порада: краще не поскупитися і відразу купити якісний виріб. По-перше, він виглядає більш презентабельно, ніж дешеві штучні дерева. По-друге, зроблені моделі подорожче з якісних матеріалів, тому вони рідше ламаються і мають більший термін експлуатації. Дійсно якісна штучна ялинка буде радувати Вашу родину протягом багатьох років.
29.01.2020 09:00:54
0
8435

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!